W najnowszym sezonie jesień/zima marka MŨSO proponuje bardzo modele dla kobiet, które kochają nieformalną elegancję i sportowy styl. Proste formy, niebanalne wzory łączą w sobie wygodę i komfort. Takie modele w kolekcji są idealne do pracy, ale i na spotkania z przyjaciółmi i wycieczki weekendowe. W zależności od dodanych akcesoriów stylizacja może nabrać innego charakteru.

Zachowując ideę marki, zimowa kolekcja oparta jest na aktualnych trendach. Znajdziemy nadruki w stylu boho, jak i ciekawe konstrukcje. Dużo sukienek również klasycznych, które sprawdzą się jako stylizacje na biznesowych spotkaniach. Obok rozbudowanej kolekcji sukienek, znajdziecie wiele bluzek i spódnic, które można dowolnie zestawiać ze sobą.

W tym sezonie modne są miodowe odcienie i granaty. Nie brakuje ulubionych przez panie krat, stonowanych i jednocześnie oryginalnych. Firma dba o wysoką jakość i precyzję wykonania, co na pewno spełni oczekiwania wymagających klientek.

Kolekcje odszywane są w Polsce, a marka zwraca szczególną uwagę na wysokość jakość materiałów, jak i precyzyjne odszycie.